Vlastnosti systému

ZÁKLADNÍ PRINCIPY SE NEMĚNÍ

Přístup přes webové rozhraní

Pro přístup do systému stačí pouze webový prohlížeč a internetové připojení. Náš systém je přístupný ze stolního počítače i z mobilních zařízení.

Jednoduché a intuitivní ovládání

Naší prioritou zůstává nadále snadná a intuitivní ovladatelnost aplikace.

Bezpečnost dle ISO 27001

Vaše data jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití . Komplexní systém uživatelských oprávnění zajišťuje několik úrovní práce s daty.

Uživatelská podpora

Na oddělení technické podpory Vám je k dispozici tým specialistů, kteří jsou připraveni vám pomoci.

Práce s dokumenty

Vkládání dokumentů

Uživatel má možnost vkládat dokumenty jak jednotlivě, tak i hromadně. Nově systém umožňuje vložit celé adresáře s daty při zachování původní struktury adresářů.

Práce s dokumenty

Systém umožňuje velmi rychle a efektivně upravovat, přesunovat a nahrazovat dokumenty. Díky možnosti editace METADAT lze soubory průběžně katalogizovat či měnit jejich zatřídění dle aktuálních požadavků.

Metadata

Metadata jsou identifikačními vlastnostmi dokumentu. Mohou to být klíčová slova, číselné prvky či časové informace. Mohou obsahovat informaci o obsahu dokumentu, autorovi či datu pořízení. V systému lze tato metadata měnit a upravovat. Lze vytvářet i speciální metadata, která mohou sloužit pro potřeby synchronizace s jinými systémy či jiné způsoby organizace souborů. To vše velmi urychluje následné vyhledávání či orientaci v souborech.

Klíčové vlastnosti systému

Pokročilé vyhledávání formou metadat a fulltextu

Inovativní přístup pro práci s dokumenty

Lepší orientace v systému díky práci s metadaty

Uživatelsky přívětivý vzhled systému a předdefinované pohledy

Možnost náhledů na dokumenty bez nutnosti je stahovat

Vyšší úroveň bezpečnosti dat díky vylepšenému systému oprávnění

Nová verze systému CADDS 3.0 reaguje na vaše připomínky, potřeby a požadavky. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru a zpětná vazba od našich uživatelů nás neustále posunují dál. CADDS je léty prověřený systém pro sběr, ukládání a archivaci dokumentů staveb. Zkušenosti pracovníků společnosti KUBITA s.r.o v odvětví stavebnictví a inženýrských služeb se promítají do kvality tohoto systému.

Centrální Archiv Digitálních Dokumentů Staveb